Przesyłka kurierska

Nasze wysyłki realizujemy przy współpracy z DPD Polska. Oferujemy wysyłkę bezpośrednio do klienta płatnością z góry lub przy odbiorze. Czas dostawy od odebrania przesyłki przez kuriera do doręczenia jej dla klienta to zazwyczaj 24h w dni robocze.

Regulamin wysyłek i zwrotów

Przesyłka kurierska

Nasze produkty są pakowane oraz wysyłane firmą kurierską bezpośrednio do klienta aby zapewnić jak najszybszy czas doręczenia. Klient przy zakupie pokrywa koszty pakowania oraz dostawy jego produktu. W momencie nadania przesyłki klient otrzymuje (mailowo lub poprzez SMS) indywidualny numer trackingowy swojej paczki umożliwiający jej śledzenie. Sprzedający nie odpowiada za warunki transportu oraz doręczenia. Reklamacje z tego tytułu powinny być zgłaszane bezpośrednio do przewodnika.

Reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w transporcie są rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody przy odbiorze przesyłki oraz wykonaniu stosownej dokumentacji fotograficznej powstałego uszkodzenia. Przesyłkę otwórz w obecności kuriera i sporządź z nim protokół. Następnie prześlij go do nas wraz ze zdjęciem uszkodzenia. Jeśli kurier odjechał przed otwarciem przesyłki, a stwierdzono uszkodzenia, wezwij go jeszcze tego samego dnia. Po otrzymaniu powyższych informacji, wyślemy do Ciebie nowy, pełnowartościowy produkt na nasz koszt.