Dlaczego warto założyć osłonę na grzejnik?

 

Masz dość  wyglądu swojego grzejnika ale nie wiesz co z tym zrobić? A może chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania? Mamy dla ciebie innowacyjne rozwiązanie w postaci dekoracyjnej Osłony na Grzejnik!

 

Niekorzystny Grzejnik

 

Nie od dziś wiadomo iż grzejnik jest nieodłączną częścią domów i mieszkań w Polsce. Niestety, w większości  przypadków jego ulokowanie i wygląd znacznie pogarszają wygląd pomieszczeń.  Niezależnie od jego rodzaju, czy jest to stary grzejnik żeberkowy, czy nowej technologii grzejnik panelowy, ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Dlatego mamy do zaoferowania rozwiązanie które zmieni ten niekorzystny dla oka widok, w dekorację, która będzie miła dla oka i zacznie przykuwać spojrzenia. W mig twoje mieszkanie nabędzie kunsztownego wyglądu i stanie się bardziej przytulne.

 

Nowe Rozwiązanie - Osłona na Grzejnik

 

Nasze osłony na grzejnik jesteśmy w stanie wykonać na niemal dowolny rodzaj kaloryfera. Od grzejników żeliwnych zaczynając, na grzejnikach faviera kończąc. Po założeniu maskownicy, mamy pewność, że kaloryfer nie będzie już więcej straszył swoim wyglądem, bez konieczności jego malowania bądź wymiany. Wystarczy kilka minut a osłona już będzie zawieszona i cieszyła oko. Nie trzeba do tego wiedzy specjalistycznej czy dodatkowych zdolności. Jest to najprostsze z możliwych rozwiązań na poprawę wyglądu twojego mieszkania!

 

Indywidualne podejście do klienta

 

Zapewniamy możliwość składania zamówień indywidualnych, dzięki czemu dostosujemy się do twoich potrzeb i wymogów. Twój grzejnik ma niestandardowy wymiar? Nie ma problemu! Wykonamy dla ciebie osłonę w dokładnie takim wymiarze jakiego potrzebujesz. Do wyboru w zamówieniach indywidualnych mamy wiele wzorów oraz sposobów wykończenia tej nowoczesnej dekoracji. Ty wybierasz, jak chcesz aby twoja osłona wyglądała. Wystarczy że się z nami skontaktujesz, a znajdziemy rozwiązanie na wszystkie twoje potrzeby!

 

Czym jest osłona na grzejnik?

 

Osłona na kaloryfer może być dla was produktem, o którym wcześniej nie słyszeliście. Jest to prostokątny panel, lub pełna zabudowa, która ma za zadanie zasłonić grzejnik. Posiada wycięty ażur który zapewnia obieg powietrza, w związku z czym nie będzie blokować odbioru ciepła. Z racji tego iż mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tego rozwiązania, wypracowaliśmy idealną równowagę między wyglądem, wytrzymałością, ciężarem i funkcjonalnością naszych osłon.

 

Materiał

Nasze maskownice wykonujemy z lekkiego materiału MDF, czyli płyty drewnopochodnej, o grubości 6 mm, który wzmacniamy dodatkową ramą na odwrocie o grubości 10 mm. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie które łączy wytrzymałość z lekkością produktu. Nie musisz się już martwić ani o problem z montażem, ani o zbyteczne nadmierne obciążanie grzejnika dodatkowymi kilogramami.

 

Mocowania

Kolejną zaletą naszego produktu są jego mocowania. Osłona zawieszana jest bezpośrednio na grzejniku, na specjalnych mocowaniach naszego pomysłu, które zapewniają wiele możliwości zawieszenia przy jednoczesnej prostocie. Bez wiercenia w ścianie ani uszkadzania grzejnika! W montażu nie przeszkadzają także zamontowane w blokach podzielniki ciepła. Osłonę w razie potrzeby można także w kilka sekund zdjąć z grzejnika po czym założyć ją ponownie.  A co najważniejsze - oferujemy te mocowania GRATIS do każdej osłony.

 

Malowanie

Wszystkie nasze osłony są już w cenie malowane w kolorze. Nie wysyłamy klientom produktów które wymagają dodatkowego ich malowania, ani nie doliczamy za to malowanie dodatkowych kosztów. Co ważne - malujemy również krawędzie wycięć ażuru. Nie  uświadczysz u nas rażących w oczy fragmentów surowej płyty.

 

Przepuszczalność cieplna i bezpieczeństwo

Nasze osłony z racji charakteru materiału i sposobu wykonania, nie ograniczają funkcjonowania grzejnika. Dzięki odpowiedniemu montażowi i zapewnieniu przepływu powietrza, twój grzejnik będzie ogrzewać mieszkanie tak jak dawniej. Dzięki regulowanej odległości, w sezonie grzewczym można zwiększyć odległość maskownicy od kaloryfera, natomiast latem ją zmniejszyć. Co więcej, w przypadku starych grzejników żeliwnych, zamontowanie osłony spowoduje przyspieszony obieg powietrza (konwekcja), co poskutkuje szybszym ogrzewaniem mieszkania. Osłonę w każdej chwili można także bezproblemowo zdjąć z grzejnika.

Drugim powodem dlaczego zdecydowaliśmy się na ten materiał, jest jego wytrzymałość i stopień nagrzewania. Jest to ważne szczególnie w przypadku obecności małych dzieci. Osłony wykonane chociażby z blachy, potrafią być bardzo niebezpieczne, ponieważ szybko się nagrzewają i przy chwili nieuwagi łatwo możemy się poparzyć. Nasze maskownice wykonane z materiału MDF nagrzewają się w minimalnym stopniu, a większość temperatury jest wyprowadzana na pomieszczenie, dzięki czemu nie trzeba się już martwić o bezpieczeństwo, a w szczególności najmłodszych. .