O nas

Firma "Zbigniew Mucha DECO MASTER", mieszcząca się w Wólce Łysowskiej 44, 08-109 Przesmyki, NIP: 537-15-38-305, REGON: 712129694 jest jednoosobową działalnością gospodarczą o profilu artystyczno-dekoracyjnym.

Zajmujemy się ogólnie pojętą działalnością dekoracyjną, artystyczną oraz projektowaniem. Nasze produkty wykonywane są w większości na indywidualne zamówienie klienta, z wysoką starannością, aby jak najlepiej dopasować się do waszych potrzeb. 


Nasze wyroby cechują się wysoką dokładnością i nowoczesnym wyglądem. Zajmujemy się produkcją oraz wykonaniem takich rzeczy jak osłony grzejnika, zabudowy grzejnika, ozdoby ścienne itp. 

Dodatkowo do profilu naszej działalności dolicza się także grawerowanie, projektowanie graficzne oraz tworzenie sklepów internetowych. 

Nasze maszyny sterowane numerycznie (CNC), takie jak lasery CO2 lub grawer mechaniczny, pozwalają nam na osiągnięcie niezwykłej dokładności w obróbce. Dodatkowo wszystkie produkty są dopracowywane ręcznie przez naszych specjalistów, w zależności od wymagań klienta. Wykorzystanie maszyn CNC pozwala nam także na dowolność w projektowaniu wzornictwa, ograniczonego jedynie przez właściwości samego materiału.