O nas

Firma "Zbigniew Mucha DECO MASTER", mieszcząca się w Wólce Łysowskiej 44, 08-109 Przesmyki, NIP: 537-15-38-305, REGON: 712129694 jest jednoosobową działalnością gospodarczą o profilu artystyczno-dekoracyjnym.

Zajmujemy się ogólnie pojętą działalnością dekoracyjną, artystyczną oraz projektowaniem. Nasze produkty wykonywane są w większości na indywidualne zamówienie klienta, z wysoką starannością, aby jak najlepiej dopasować się do waszych potrzeb. Elementy wykonywane są w połowie ręcznie, co pozwala nam na uzyskanie jakości i charakteru, nie tracąc aż tak wiele na czasie produkcji. 


Nasze wyroby cechują się wysoką dokładnością i nowoczesnym wyglądem. Zajmujemy się produkcją oraz wykonaniem takich rzeczy jak osłony grzejnika, zabudowy grzejnika, ozdoby ścienne itp. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Ważnym jest dla nas, aby klient był zadowolony z otrzymanego produktu, dlatego tworzymy markę, która już na najniższych szczeblach produkcji stawia bardzo wysoko poprzeczkę. 

Dodatkowo do profilu naszej działalności dolicza się także grawerowanie, projektowanie graficzne oraz tworzenie sklepów internetowych.

Nasze maszyny sterowane numerycznie (CNC), takie jak lasery CO2 lub grawer mechaniczny, pozwalają nam na osiągnięcie niezwykłej dokładności w obróbce. Wszelkie wzory i ażury wycinane są z dokładnością niemożliwą do osiągnięcia w sposób ręczny lub na frezarkach mechanicznych. Efektem są niezwykłe wzory i dekoracje, niespotykane w przypadku produktów obrabianych w inny sposób. Dodatkowo wszystkie elementy są dopracowywane ręcznie przez naszych specjalistów, w zależności od wymagań klienta. Wykorzystanie maszyn CNC pozwala nam także na dowolność w projektowaniu wzornictwa, ograniczonego jedynie przez właściwości samego materiału. 

Zadzwoń do nas: +48 794 640 108
Napisz do nas: zbigniewmucha23@gmail.com

Sprawdź naszą lokalizację:

Dziękujemy za wsparcie rozwoju dla:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------